Gastro+ jsou 7 mm granule s následujícími jedinečnými vlastnostmi:

Smícháno z několika speciálních koktejlů sody bikarbony, uhličitanu vápenatého, hořčíku a přidaných probiotik pro zklidnění žaludku a neutralizaci přebytečných kyselin. To pomáhá k regeneraci žaludeční sliznice.
+ Podporuje normální funkce žaludku.


Gastro + je výživově kompletní krmivo s vysokým obsahem aminokyselin, vitamínů(i.a.400mg vit.E) a stopových prvků; poskytuje vašemu (sportovnímu) koni všechny potřebné nutrienty.
+ Zlepšuje výkon.


Nízký obsah škrobů v kombinaci s vysokým obsahem vojtěšky podporuje žvýkání a produkci slin. Vojtěška a sliny jsou prokázanou přirozenou ochranou proti překyselení trávicího ústrojí.
+ Optimální zdravé zažívání.


Extra přidaný olej obsahuje optimální poměr omega 6 a omega 3 mastných kyselin, který přispívá k léčbě žaludečních vředů. Také poskytuje pomalu se uvolňující energii k podpoře optimálního výkonu.
+ Protizánětlivý efekt.

Jak krmit:

Gastro+ je plně vyvážené krmivo s vysokým obsahem vitamínů (např. 400 mg vit. E), stopových prvků a aminokyselin. To dělá granule ideální pro koňské atlety.

Díky jedinečnému a vysoce koncentrovanému složení a receptuře je možné krmit Gasrto+ dle níže uvedené tabulky

 
Gastro+
HAVENS MIX
ráno
1kg
0,5 kg
poledne
1kg
0,5 kg
večer
1kg
0,5 kg

* pozn. Přidávání HAVENS MIX není bezpodmínečně nutné, ale zlepší efektivitu Gastro+

Jakmile dojde k úspěšnému zklidnění trávicího traktu, je možné částečně Gastro+ nahrazovat normální krmnou dávkou (původní). Doporučeno je však pokračovat v krmení Gastro+ jednou denně (polední krmná dávka).
Během stresového období, doporučujeme včas přejít na kompletní krmnou dávku Gastro+. Stres je hlavní příčinou vzniku žaludečních vředů a /nebo trávicích problémů.