Klíčový pro plodnost
Beta-karoten (nazývaný také pro-vitamín A) je předstupněm k vitamínu A, který je nejdůležitějším prvkem pro celý reprodukční cyklus klisen od estrálního cyklu, ovulace, zabřeznutí a udržení březosti. Tato látka se v přírodě vykytuje ve velkém množství v čerstvé trávě, senáži a vojtěšce. Bohužel během zimy a prvních jarních měsíců, před pastevní sezónou, koliduje zvýšená potřeba  Beta-karotenu u chovných klisen s výrazným poklesem koncentrace v uloženém senu, vojtěšce a siláži z tohoto důvodu je vhodné doplnit potřebné látky jako přípravu před připouštěcí sezónou. V případě, že je požadováno brzké zabřeznutí před pastevní sezónou je doporučováno tento přípravek podávat již od nového roku až do plno hodnotné pastevní sezóny. EquiForce Beta+ obsahuje ve vysokém množství Beta-karoten, přírodní vitamín E, chelát Selenu (SelPlex®), který podporuje a zlepšuje efekt Beta-karotenu. Testy SelPlex® prokázaly zvýšení obsahu protilátek v mateřském mléku a tím i zvýšení obrany schopnosti čerstvě narozených hříbat. Přírodní vitamín E (d-alfa-tokoferol), který je přibližně o 40% účinnější než syntetický vitamín E a zároveň působí jako silný antioxidant důležitý pro imunitní systém.
Chutnost a jednoduché dávkování
EquiForce Beta+ je založen na vojtěšce a bylinkách s přirozenou, pro koně atraktivní chutí. Na rozdíl od produktů založených na cukru nebo sirupu je pro koně prokazatelně zdravější.
Sypká forma zároveň zjednodušuje dávkování a je daleko hygieničtější než tekuté přípravky.

Složení (vyrobeno z):
vojtěška, přírodní vitamín E (d-alfa-tokoferol), oxid hořečnatý, beta karoten, křída, aminokyseliny, Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum), kvasnice obohacené selenem, řepkový olej, badyánový olej, antioxidanty.

Dávkování:
březí klisna nebo hřebec 30 g (2 odměrky) denně, poníci březí klisny nebo hřebci 15 - 20 g (1 - 1,5 odměrky) denně. Vyšší množství je možné podávat pouze po konzultaci s veterinárním lékařem!

Balení:
3 kg (100 dnů na koně)