s lněným olejem

Slobber-Mash je velmi chutné dietní müsli bohaté na vitamíny a vlákninu s čistícími schopnostmi. Skládá se z obilných vloček, kukuřice, lněného semínka, pšeničných otrub a sušené vojtěšky. Mash je doplněn o komplet vitamínů a minerálů a dále obsahuje nenasycenou mastnou kyselinu linolovou, sojový a slunečnicový olej.

Díky svému specifickému složení stimuluje Slobber-Mash dobrý růst a vzhled srsti, hřívy a kopyt. Výsledkem je lesklý a zářivý vzhled vašeho koně.

Slobber-Mash v jarních a podzimních měsících podporuje línání.

Slobber-Mash je doporučován i pro starší koně, kteří mají  problém se žvýkáním, pro koně s trávícími a kolikovými problémy. Současně je vhodným doplňkem pro chovné hřebce a klisny ke zlepšení plodnosti. Pomáhá koním udržet si svoji váhu.

Slobber-Mash:

  • je vhodný pro koně s trávicími a kolikovými problémy
  • je vhodný jak pro koně se žvýkacími problémy tak i pro hřebce a klisny pro zlepšení jejich plodnosti
  • podporuje díky kyselině linolové dobrý růst kopyt a srsti
  • neobsahuje oves
  • je bohatý na vitamíny a minerály

Příprava:

Slobber-Mash je nejvhodnější podávat máčený vodou v poměru jedna odměrka vody na jednu odměrku mashe. Po zalití vodou je třeba mash nechat 15 až 20 min odstát.

Složení:

ječmenné vločky, kukuřičné vločky, vitamínové peletky, třtinová melasa, extrudovaná pšenice, pšeničné otruby, slunečnicové semínko, lněný olej