Koncentrované vitamíny B s MSM a pivovarskými kvasnicemi

Vitamín B doplněný o vitamíny B1, B2, B6 a B12, MSM a pivovarské kvasnice. Produkt je vhodný při línání, únavě, nechutenství, stresu, těžké práci, pro starší koně a koně v rekonvalescenci po operacích a infekčních onemocněních.

Koncentrovaný Beta-karoten s přírodním vitamínem E a Selenem

Beta-karotenový doplněk s přidaným vitamínem E, Selenem a amino kyselinami. Vhodný pro chovné klisny a plemenné hřebce. U klisen podporuje estrální cyklus, ovulaci, dosažení a udržení březosti. U plemenných hřebců zlepšuje kvalitu a množství spermatu.

Doplňkové železo s vitamíny a aminokyselinami

Koncentrované a jednoduše využitelné chelatované železo s přidanými esenciálními aminokyselinami, vitamíny a chelatovanými stopovými prvky. Doporučeno pro koně trpící chudokrevností (objevující se hlavně po virové nebo bakteriální infekci a během vysoké zátěže nebo stresu, ale také při špatném krmení).

Přírodní vitamín E se selenem, hořčíkem a 6 amino kyselinami

Equiforce E+ koncentrovaný, přírodní vitamín E s přidaným chelátem selenu, hořčíkem a 6 aminokyselinami, které podporují a zlepšují využitelnost vitamínu E.

Biotin s MSM, aminokyselinami, vitamíny a stopovými prvky

EquiForce Foot je koncentrovaný dobře využitelný doplněk obsahující vyvážený poměr všech potřebných živin a stavebních prvků podporujících a udržujících silná a zdravá kopyta.